Školenie o pobyte a zamestnávaní cudzincov na Slovensku - IOM Slovensko

Od januára do júna 2019 na šiestich školeniach Medzinárodnej organizácie pre migráciu (IOM) získali praktické a v praxi overené informácie o pobyte a zamestnávaní cudzincov na Slovensku pracovníci 63 rôznych zamestnávateľov, ktorí majú záujem o pracovníkov zo zahraničia.

V rovnakom období využilo poradenské služby IOM päť zamestnávateľov. IOM tieto služby poskytuje formou osobnej, telefonickej alebo e-mailovej konzultácie.

Účastníkov čakajú na školeniach informácie o zamestnávaní cudzincov, vybavení prechodného pobytu a povolenia na zamestnanie na Slovensku.

Školenia vedú spolupracovníci IOM s dlhoročnou praxou v oblasti právnych predpisov o zamestnávaní a pobyte cudzincov na Slovensku. Podľa záujmu účastníkov vytvárajú priestor aj na diskusiu o ďalších súvisiacich témach, napríklad o uznaní vzdelania získaného v zahraničí, postupe pri zlúčení rodiny či o rizikách nelegálneho zamestnávania.

Ponuka ďalších školení

IOM otvára na jeseň ďalšie školenia, prihlásiť sa môžete na termín 10. septembra, 8. októbra, 6. novembra alebo 4. decembra 2019.

Viac informácií o programe školenia a o prihlásení sa na školenie.

Banner - Školenia IOM pre zamestnávateľov, 6. november a 4. december 2019

Ponuka ďalších služieb IOM pre zamestnávateľov

Ak vás zaujíma individuálne poradenstvo alebo školenie na mieru pripravené podľa vašich potrieb, kontaktujte nás e-mailom:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

0
0
0
s2smodern