fbpx

RSS je skratkou pre „Really Simple Syndication“. RSS je jednoduchý spôsob, ako môžete prijímať a čítať nové články z vybraných sekcií webovej stránky IOM Bratislava bez toho, aby ste museli neustále kontrolovať, či bola na stránke pridaná nová aktualita.

Ako dostávať a čítať správy z RSS kanálov?

Potrebujete k tomu program na čítanie správ – RSS čítačku, ktorá v určitých intervaloch kontroluje zmeny na internete a informuje o novinkách v obsahoch webovej stránky, ktoré ste si vybrali, aby ich program sledoval. Ak v takejto časti pribudne nový článok, vo vašom programe na čítanie správ z RSS kanála sa pridá názov nového obsahu a hyperlink na tento článok.

Pre užívateľov systému Windows sú k dispozícii on-line aplikácie ako FeedDemon, Bloglines, My Yahoo! alebo NewsGator, ktoré umožnia sledovať správy z RSS kanálov.

RSS kanály IOM Bratislava

Keď máte RSS čítačku, prosím, vyberte si dostupné kanály, ktoré vám sprístupnia novinky/aktualizácie z nasledujúcich sekcií webovej stránky IOM Bratislava:

Novinky a podujatia
Tlačové správy a články
Ponuka práce

Prihlásiť sa na odber noviniek z uvedených kanálov môžete tak, že skopírujte a vložíte URL adresu RSS kanála do svojej čítačky správ.