Školenia a poradenské služby IOM pre zamestnávateľov

Školenia IOM: Pobyt a zamestnávanie cudzincov na Slovensku

  1. Kapacita školenia je 15 osôb. Školenie sa uskutoční ak sa prihlási minimálne 10 účastníkov. Ak sa prihlási viac ako 15 alebo menej ako 10 účastníkov, ponúkneme vám iný termín školenia, alebo vám vrátime účastnícky poplatok.
  2. Uzávierka prihlášok je 14 pracovných dní pred termínom školenia. Prihlášky po tomto termíne s nami konzultujte e-mailom alebo telefonicky.
  3. Potvrdenie o vašej účasti vo vybranom termíne, informácie o presnom mieste konania školenia a podrobný program vám poskytneme najneskôr 7 dní pred konaním školenia.
  4. Platbu vykonajte pod variabilným symbolom uvedeným v potvrdzovacom e-maile do 7 dní od prijatia tohto e-mailu. Vašu prihlášku budeme považovať za záväznú až po pripísaní platby na náš bankový účet. Príslušný daňový doklad vám odovzdáme v deň konania školenia.
  5. Cena školenia zahŕňa občerstvenie vrátane studeného obeda a podkladové materiály (prezentácie).
  6. Zľavy: Pri prihlásení viacerých osôb z jednej firmy ďalším účastníkom poskytujeme zľavu vo výške 10 %.
  7. Storno podmienky: Účasť na školení je nutné zrušiť písomne. V prípade zrušenia platia tieto storno podmienky: pri zrušení viac ako 14 dní pred konaním školenia je storno poplatok 50 % z ceny školenia, po tomto termíne je to 100 % z ceny.

Viac informácií poskytne:

Soňa Andrášová
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
0915 951 274

0
0
0
s2smodern