fbpx

Dokumenty na stiahnutie

Leták s výsledkami práce Migračného informačného centra IOM za obdobie 2006 – 2016 a službami pre štátnych príslušníkov z krajín mimo Európskej únie, ktorí žijú alebo chcú žiť na Slovensku.

Výsledky medzinárodnej mediálnej súťaže o migrácii Migrants in the Spotlight (Migranti v centre pozornosti), ktorú v roku 2011 uskutočnila IOM s partnermi na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Lotyšsku, Litve a Rumunsku. Tretie miesto v kategórii Články: Thanakon Tiwawong: „My life – My story“.

Výsledky medzinárodnej mediálnej súťaže o migrácii Migrants in the Spotlight (Migranti v centre pozornosti), ktorú v roku 2011 uskutočnila IOM s partnermi na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Lotyšsku, Litve a Rumunsku. Prvé miesto v kategórii Články: Magdaléna Vaculčiaková: „Good, good, good!“.

Výsledky medzinárodnej mediálnej súťaže o migrácii Migrants in the Spotlight (Migranti v centre pozornosti), ktorú v roku 2011 uskutočnila IOM s partnermi na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Lotyšsku, Litve a Rumunsku. Druhé miesto v kategórii Články: Cristina-Elena Staicu: „The reality behind the exotic façade: An immigration story“.

 
Powered by Phoca Download