Pozvánka na večer Aj my sme tu doma – príďte 11. 3. do Prešova alebo 12. 3. do Martina

Obyvatelia oboch miest môžu v októbri spoznať kultúry a ľudí z rôznych kútov sveta. Stačí zavítať na jeden z diskusných večerov Aj my sme tu doma – prvý sa uskutoční 11. marca o 18. hodine v prešovskej Christianii a druhý sa začne 12. marca o 18. hodine v Martine v kultúrnom centre Barmuseum.

Program podujatí Aj my sme tu doma – v Prešove a Martine:

Ako sa žije cudzincom na Slovensku? Prečo sa rozhodli prísť na Slovensko? Čo sa tým pre nich zmenilo? To sú prvé otázky do diskusie so zaujímavými hosťami pôvodom z Afganistanu a Kene, ktorých môžete spoznať v Prešove aj Martine.

Skúsenosti a osobné príbehy našich hostí sa budú striedať s krátkymi filmovými príbehmi cudzincov žijúcich na Slovensku. V ďalšom programe vám vo fotografickej výstave priblížime život v Afganistane a čaká nás tiež ochutnávka gastronomickej špeciality Mantu zo Strednej Ázie.

Vstup na obe podujatia je bezplatný.

Plagáty Aj my sme tu doma v Prešove a Martine:

MIC IOM - Poster večer Aj my sme tu doma, 11. 3. 2019 v prešovskej Christianii

IC IOM - Poster večer Aj my sme tu doma, 12. 3. 2019 v Martine v Kultúrnom centre Barmuseum

Večer Aj my sme tu doma organizuje Migračné informačné centrum (MIC) Medzinárodnej organizácie pre migráciu (IOM). Viac informácií o MIC IOM: www.mic.iom.sk.

logo isf amif fareb sk

Migračné informačné centrum IOM na podporu integrácie cudzincov na Slovensku (Fáza IX, individuálny projekt). Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou z Fondu pre azyl, migráciu a integráciu. Fondy pre oblasť vnútorných záležitostí.

0
0
0
s2smodern